Scag 2026 STTII-72V-38CH-EFI Riding Lawn Mowers
Detailed Description
NEW SCAG Turf Tiger II 72" Zero Turn (Model # STTII-72V-38CH-EFI) -38HP Kohler Command PRO EFI Engine -72" Velocity Plus Cutter Deck -12 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 52" and 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261 awoodruff@agproco.com