Scag 2026 SZL-48H-21FR Riding Lawn Mowers
Detailed Description
NEW SCAG Libery Z 48" Zero Turn (Model # SZL-48H-21FR) -48" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -5.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Tuff Torq TZ450 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 42", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261 awoodruff@agproco.com
Additional Description
Engine Type: Gas, Width: 48 in,