Scag 2026 SZL-42H-22KT Riding Lawn Mowers
Detailed Description
NEW SCAG Libery Z 42" Zero Turn (Model # SZL-42H-22KT) -42" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -3.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Hydro-Gear ZT-2800 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261 awoodruff@agproco.com
Additional Description
Engine Type: Gas, Width: 42 in,