Scag 2026 SZL-36H-18FR Riding Lawn Mowers
Detailed Description
NEW SCAG Libery Z 36" Zero Turn (Model # SZL-36H-18FR) -36" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -3.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Hydro-Gear ZT-2800 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 42", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261 awoodruff@agproco.com
Additional Description
Engine Type: Gas, Width: 36 in,