Scag 2026 STCII-52V-26FT-EFI Riding Lawn Mowers
Detailed Description
NEW SCAG Tiger Cat II 52" Zero Turn (Model # STCII-52V-26FT-EFI) -26HP Kawasaki FT Series Engine -52" Velocity Plus Cutter Deck -9.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 48" & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261 awoodruff@agproco.com
Additional Description
Engine Type: Gas, Width: 52 in,