Scag 2026 SCZII-61V-38FX-EFI Riding Lawn Mowers
Detailed Description
NEW SCAG Cheetah II 61" Zero Turn (Model # SCZII-61V-38FX-EFI) -38HP Kawasaki FX EFI Engine -61" Velocity Plus Cutter Deck -16MPH MAX TRAVEL SPEED! -13 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Hydro-Gear ZT5400 Transaxle. Two-Speed -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 72" Deck Size! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian Woodruff (678)-787-1261 awoodruff@agproco.com
Additional Description
Engine Type: Gas, Width: 61 in,